Veikla

UAB „BTS VILNIUS“ įkurta 2007 metais gegužės 2-ą dieną. Įmonės veikla – naudotų ir naujų autobusų prekyba, autobusų atsarginių dalių prekyba ir autobusų elektrinių sistemų diagnostika ir remontas. Prekiaujame turistiniais, tarpmiestiniais, priemiestiniais ir miesto tipo įvairaus dydžio ir talpos autobusais. Per ilgus veiklos metus tapome kompetentingais specialistais turinčiais ilgalaikę patirtį autobusų prekyboje ir priežiūroje, tapome žinomi autobusų pasaulyje – naujų autobusų gamintojų tarpe bei naudotų autobusų Europos rinkoje.

Geriausias atlygis už mūsų darbą – patenkintas klientas.

Prekyba naudotais autobusais

Užsitarnavome gerą vardą kaip patikima naudotų autobusų prekybos įmonė. Bendradarbiaudami su savo partneriais Europoje, per savo veiklos metus pardavėme daugybę naudotų įvairių markių ir modelių bei įvairios paskirties autobusų klientams Lietuvoje ir Latvijoje. Bendradarbiaujame su visomis pirkėjo pasirinktomis lizingo bendrovėmis. Prekiaujame geros būklės naudotais autobusais pagal užsakymą, atsižvelgdami į klientų poreikius ir pageidavimus. Atliekame privalomąją techninę autobusų apžiūrą, registraciją, tachografo ir greičio ribotuvo patikras. Parduodamiems autobusams gali būti suteikiama garantija varikliui ir transmisijai.

Prekyba naujais autobusais

Nuo 2016 metų esame naujų ir naudotų „VDL Bus & Coach“ autobusų prekybos ir garantinio remonto įgaliotieji atstovai Lietuvoje. Per ilgus įmonės darbo metus esame pardavę daug naujų autobusų, tame tarpe Otokar ir BMC gamintojų turistinių, priemiesčio ir miesto tipo autobusų.

Autobusų remonto paslaugos

Atliekame kompiuterinę diagnostiką ir elektros sistemos remonto darbus VDL, Otokar, BMC ir kitų markių autobusams. Turime reikalingą diagnostinę įrangą. Atvykstame į kliento remonto bazę, į autobusų stotį ar tiesiog ten, kur kelyje stovi sugedęs autobusas tam, kad diagnozuoti ir šalinti gedimus.

Prekyba atsarginėmis autobusų dalimis

Tiekiame VDL, Bova, Otokar, Jonckeer, Berkhof ir BMC atsargines autobusų dalis tiesiai iš gamintojo. VDL grupės autobusų atsarginių dalių pristatymas iki 5 darbo dienų, o klientui pageidaujant – per 1 darbo dieną. Taip pat mūsų sandėlyje yra didžioji dauguma atsarginių dalių Otokar ir BMC autobusams. Atsarginės dalys autobusams parenkamos pagal VIN numerį naudojant gamintojo atsarginių dalių katalogus.