APIE MUS

Apie mus

UAB „BTS VILNIUS“ įkurta 2007 metais. Bendrovės pagrindinė veikla – naujų ir naudotų autobusų prekyba, naujų autobusų garantinė ir pogarantinė techninė priežiūra bei prekyba atsarginėmis autobusų dalimis.

Nuo 2016 metų esame naujų „VDL Bus & Coach“ autobusų prekybos ir garantinio remonto įgaliotieji atstovai. Taip pat nuo 2018 metų esame „BMC“ autobusų prekybos ir popardaviminio aptarnavimo partneris.

Susisiekite

PREKYBA NAUJAIS AUTOBUSAIS

Mūsų įmonė prekiauja naujais „BMC“ ir „VDL Bus & Coach“ autobusais.

PREKYBA NAUDOTAIS AUTOBUSAIS

Per savo veiklos metus pardavėme daug naudotų įvairių markių ir modelių autobusų, bendradarbiaudami su savo partneriais Europoje. Prekiaujame autobusais pagal užsakymą, atsižvelgdami į kliento poreikius ir pageidavimus.

AUTOBUSŲ REMONTO PASLAUGOS

Atliekame autobusų remonto paslaugas. Vilniuje veikiančiose serviso dirbtuvėse atliekame garantinės ir pogarantinės techninės priežiūros paslaugas visiems „Otokar“ ir „VDL Bus & Coach“ autobusams, taip pat kitų markių autobusams. Atliekame kompiuterinę diagnostiką ir elektros remonto darbus „Otokar“, VDL, „Setra“ ir „Mercedes-Benz“ autobusams.

PREKYBA ATSARGINĖMIS AUTOBUSŲ DALIMIS

Prekiaujame beveik visų autobusų markių atsarginėmis originaliomis ir alternatyviosiomis dalimis: „Otokar“, VDL, „Setra“, „Volvo“, „Jonckeer“, „Berkhof“, „Mercedes-Benz“, „Van Hool“ ir kt.