Individualūs
sprendimai pagal
poreikius

 

Miesto autobusai

Novatoriška lengva konstrukcija, ekonomiški agregatai, išskirtinis patikimumas.

 

Mini autobusai

MIDCITY iš VDL Bus & Coach – sukurtas išskirtinai viešąjam transportui.

 

Turistiniai autobusai

Tinka ne tik prabangiom tolimoms kelionėm, bet ir tarpmiestinėms bei reguliarių maršrutų kelionėm.

„VDL“ MIESTO AUTOBUSAI

Kiekvienas miestas ar regionas turi specifinių poreikių, susijusių su viešuoju transportu. Ir būtent dėl šių poreikių kartu su klientais randame individualius sprendimus. Tai darydami, mes tarsi perkeliame ateities viešąjį transportą į realybę. Su autobusais, kurie yra optimaliai pritaikyti regiono, kuriame jie dirbs, reikalavimams. Lengva naujoviška konstrukcija ir ekonomiški agregatai kartu su išskirtiniu patikimumu padaro „Citea“ autobusus efektyviomis ir pelningomis transporto priemonėmis. Todėl nenuostabu, kad šie autobusai rieda daugelio miestų ir regionų keliais. Arba kad vis daugiau keleivinio transporto bendrovių įgyja pasitikėjimą mūsų kompetencija.

Viešojo transporto ateitis turi būti ne tik tvari, bet ir pelninga. Su „Citea“ šeimos autobusais geriausi įmanomi transporto sprendimai gali būti sukurti kiekvienam regionui. „Citea“ suteikia visas priemones, kurių reikia norint efektyviai ir ekonomiškai paskirstyti autobusus.
Moderniausia technologija naudojama tam, kad būtų sukurtas didžiausias pelnas, suderinant ekonomiškus ir ekologiškus variklius su itin mažu savo svoriu. Mažos eksploatavimo išlaidos ir didelis našumas padaro „Citea“ idealiu viešojo transporto autobusu. Pagamintas pagal klientų pageidavimus ir pritaikytas visiems poreikiams. Trumpai tariant, pagamintas individualiai.

„VDL“ MINI AUTOBUSAI

MIDCITY iš „VDL Bus & Coach“ buvo sukurtas išskirtinai viešajam transportui. MIDCITY turi žemagrindį įlipimą, tad jis idealiai tinka neįgaliųjų vežimėliams ir stovintiems keleiviams. Šis specialus „VDL Bus & Coach“ žemagrindis autobusas gali vežti nuo 8 iki 31 keleivio. Tai paverčia MIDCITY autobusą nepaprastai gerai tinkamu naudoti viešajam transportui su galimybe vežti neįgaliųjų vežimėlius.

TURISTINIAI AUTOBUSAI

VDL Futura“ yra mūsų ilgametės patirties rezultatas. Ir tai galima pastebėti kiekvienoje smulkmenoje. Kiekvienas „Futura“ autobusas yra optimaliai pritaikytas pagal kliento pageidavimus. Taigi mes gaminame autobusus, kurie tinka ne tik tolimoms prabangioms kelionėms, bet ir tarpmiestinėms bei reguliarių maršrutų kelionėms.

„Futura“ yra efektyvus, patogus ir nesenstančiai gražus. Turistinis autobusas pagamintas naudojant pažangiausias technologijas tam, kad teiktų pelną savininkui, suderinant ekonomiškumą, aplinkosaugos reikalavimus ir galingus variklius su itin mažu savo svoriu. Mažos eksploatavimo išlaidos ir didelis našumas paverčia „Futura“ pelninga tolimųjų maršrutų transporto priemone.

„VDL Futura FMD2“

„VDL Futura FMD2“ autobusas siūlo neįtikėtiną gausybę papildomos įrangos. Jis gali būti naudojamas ne tik turizmui, bet ir tarpmiestinio transporto bei reguliarių maršrutų paslaugoms. Grindų aukštis ‒ tik 1 250 mm, tad bus lengva įlipti ir išlipti. Pasirenkant plačias vidurines duris galima montuoti keltuvą, kad būtų galima saugiai įkelti ir iškelti neįgaliųjų vežimėlius. Transporto priemonės daugiafunkciam naudojimui siūloma išskirtinai didelė bagažo erdvė. Trumpai tariant ‒ tikras darbštuolis!

 

„VDL Futura FHD2“

„VDL Futura FHD2“ yra turistinis autobusas, savo klasėje tikras prabangių kelionių specialistas. Nuo vienos dienos ekskursijos iki ilgų kelionių į užsienį. Prabangus interjeras ‒ tiesiog įspūdingas. Patogumas, saugumas, technologijos ir dizainas ‒ visi šie elementai yra optimaliai pritaikyti vienas kitam ir suteikia kelionėms autobusu „Futura FHD2“ labai malonių akimirkų. Kaip ir visi VDL turistiniai autobusai, „Futura“ žavi individualiai pritaikyta vairuotojo darbo vieta su puikia apžvalga. Platus vairuotojo pagalbos sistemų paketas daro kelionę maksimaliai saugią.

 

„VDL Futura FDD2“

Savo išskirtiniu aptakiu ir moderniu stiliumi „VDL Futura FDD2“ yra svarbiausias aukštos kokybės „VDL Futura“ šeimos autobusas. Šis dviaukštis turistinis autobusas gali vežti iki 96 keleivių ir siūlo patogius ir tinkamus keleivių transporto sprendimus tiek atostogautojams, tiek verslo keliautojams. Dėl naujai sukurto antro aukšto grindų, pagamintų iš lengvų medžiagų, lubų aukštis apatiniame aukšte yra ne mažesnis nei 1,86 m. Tikra naujovė yra padidintas vairuotojo matymo laukas, sukurtas viršutinio aukšto grindims kylant aukštyn kampu prie priekinio stiklo. Tai sukuria erdvės įspūdį ir puikią apžvalgą.

Autobusų servisas

Technikos direktorius Vladislovas Griškoitis

Vilniaus g. 8, Grigiškės

Interneto svetainių kūrimas: DIZPRO.LT